Simple SEO preview (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Preview
ps: مخليد
