Simple SEO preview (8.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།
