Simple SEO preview (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Preview
ja: プレビュー
