Simple SEO preview (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Preview
ur: جائزہ
