Simple SEO preview (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Preview
hy: Նախադիտում
