Simple SEO preview (8.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Preview
vi: Xem trước
