Simple SEO preview (8.x-1.0-beta6) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: N/A
et: Puudub
