Simple SEO preview (8.x-1.0-beta7) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: N/A
ru: Н/Д

en: Snippet
ru: Сниппет

en: SEO
ru: Поисковая оптимизация
