Simple SEO preview (8.x-1.0-beta8) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: N/A
az: Yox
