Simple SEO preview (8.x-1.0-beta8) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Description
es: Descripción

en: Yes
es: Sí

en: N/A
es: N/D

en: Snippet
es: Fragmento

en: Empty formatter
es: Formateador vacío
