Simple SEO preview (8.x-1.0-beta9) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: N/A
lv: N/P
