Simple XML sitemap (4.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Images
hr: Slike

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Priority
hr: Prioritet

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: default
hr: Zadano

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: none
hr: ništa

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Custom links
hr: Proizvoljne poveznice

en: Display
hr: Prikaz

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Never
hr: Nikada

en: Language settings
hr: Postavke jezika
