Simple XML sitemap (4.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: default
ast: predefiníu

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Types
ast: Tribes

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Display
ast: Pantalla

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Never
ast: Nunca
