Simple XML sitemap (4.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Types
az: Tiplər

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Display
az: Monitor

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: ID
az: İD

en: Never
az: Heç vaxt

en: Caption
az: Başlıq

en: Index
az: İndeks

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: Entities
az: Entitilər
