Simple XML sitemap (4.0.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (21 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Images
bs: Slike

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Priority
bs: Prioritet

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Types
bs: Tipovi

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Display
bs: Prikaz

en: Language settings
bs: Jezičke postavke
