Simple XML sitemap (4.0.0-alpha3) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Images
jv: Gambar

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: default
jv: gawan

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Types
jv: Tipe

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Never
jv: Ora tahu

en: Index
jv: Indek

en: Language settings
jv: Ngatur bāsā
