Simple XML sitemap (4.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (109 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: default
nl: standaard

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Types
nl: Soorten

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: Path
nl: Pad

en: Custom links
nl: Aangepaste links

en: Display
nl: Weergeven

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Never
nl: Nooit

en: Submission URL
nl: Verzend URL

en: Search engine
nl: Zoekmachine

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Inclusion
nl: Insluiting

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Search engines
nl: Zoekmachines

en: pending
nl: in wachtrij

en: Variants
nl: Varianten

en: Language settings
nl: Taalinstellingen

en: Last modification date
nl: Laatste wijzigingsdatum

en: Change frequency
nl: Wijzigingsfrequentie

en: Sitemap file
nl: Sitemap bestand

en: Number of sitemaps in this index
nl: Aantal sitemaps in deze index

en: Sitemap URL
nl: Sitemap-URL

en: Number of URLs in this sitemap
nl: Aantal URL's in deze sitemap

en: URL location
nl: URL-locatie

en: Entities
nl: Entiteiten

en: Initializing...
nl: Bezig met initialiseren...

en: Default base URL
nl: Standaard base-URL

en: Translation set
nl: Vertalingset

en: undefined
nl: ongedefinieerd

en: - Not specified -
nl: - Niet gespecificeerd -

en: Relative Drupal paths
nl: Relatieve Drupal-paden

en: Maximum links in a sitemap
nl: Maximaal aantal links in een sitemap

en: Add custom internal drupal paths to the XML sitemap.
nl: Voeg aangepaste interne paden toe aan de XML-sitemap.

en: Sitemap entities
nl: Sitemap-entiteiten

en: Exclude duplicate links
nl: Dubbele links uitsluiten

en: Settings for this entity can be overridden here.
nl: Instellingen voor deze entiteit kunnen hier worden overschreven.

en: Enable @entity_type_label <em>(@entity_type_id)</em> support
nl: Ondersteuning voor @entity_type_label <em>(@entity_type_id)</em> inschakelen

en: Skip non-existent translations
nl: Niet-bestaande vertalingen overslaan

en: Enabled entity types
nl: Ingeschakelde entiteitstypes

en: Submission status
nl: Verzendstatus

en: Submission interval
nl: Verzendinterval

en: Include images
nl: Afbeeldingen opnemen

en: The frequency with which entities of this type change. Search engine bots may take this as an indication of how often to index them.
nl: De frequentie waarmee entiteiten van dit type veranderen. Zoekmachine-bots kunnen dit beschouwen als een indicatie van hoe vaak ze moeten worden geïndexeerd.

en: Determines if images referenced by entities of this type should be included in the sitemap.
nl: Bepaalt of afbeeldingen waarnaar wordt verwezen door entiteiten van dit type, in de sitemap moeten worden opgenomen.

en: Sitemap generation interval
nl: Generatie-interval voor sitemap

en: The sitemap will be generated according to this interval.
nl: De sitemap wordt gegenereerd op basis van dit interval.

en: If a custom link points to an entity, include its referenced images in the sitemap.
nl: Als een aangepaste link naar een entiteit verwijst, neem dan de afbeeldingen waarnaar wordt verwezen op in de sitemap.

en: Exclude languages
nl: Talen uitsluiten

en: There will be no links generated for languages checked here.
nl: Er worden geen links gegenereerd voor hier aangevinkte talen.

en: Sitemap settings for the entity type <em>@entity_type_label</em> can be set below and overridden on its entity pages.
nl: Sitemapinstellingen voor het entiteitstype <em>@entity_type_label</em> kunnen hieronder worden ingesteld en worden overschreven op zijn entiteitspagina's.

en: Sitemap settings for the entity type <em>@entity_type_label</em> can be set on its bundle pages and overridden on its entity pages.
nl: Sitemapinstellingen voor het entiteitstype <em> @entity_type_label </em> kunnen worden ingesteld op zijn bundelpagina en worden overschreven op zijn entiteitspagina.

en: <em>@entity_type_label</em> bundles set to be indexed:
nl: <em> @entity_type_label </em> bundels die worden geïndexeerd:

en: No <em>@entity_type_label</em> bundles are set to be indexed yet.
nl: Er zijn nog geen <em> @entity_type_label </em> -bundels geïndexeerd.

en: Sitemap variants
nl: Sitemap-varianten

en: This setting will regenerate all sitemaps including the above changes.
nl: Met deze instelling worden alle sitemaps opnieuw gegenereerd, inclusief de bovenstaande wijzigingen.

en: Rebuild queue
nl: Wachtrij opnieuw opbouwen

en: Regenerate the sitemaps during cron runs
nl: Regenereer de sitemaps tijdens cron-runs

en: Uncheck this if you intend to only regenerate the sitemaps manually or via drush.
nl: Schakel dit uit als u de sitemaps alleen handmatig of via drush wilt regenereren.

en: Default sitemap variant
nl: Standaard sitemapvariant

en: Sitemap generation max duration
nl: Maximale duur van sitemapgeneratie

en: The default hreflang sitemap type.
nl: Het standaard hreflang sitemaptype.

en: Generating XML sitemaps
nl: XML-sitemaps genereren

en: Progress of sitemap regeneration
nl: Voortgang van het opnieuw genereren van de sitemaps

en: No view displays are set to be indexed yet. <a href="@url">Edit a view.</a>
nl: Er zijn nog geen overzichtsweergaven ingesteld om te worden geïndexeerd. <a href="@url">Een overzicht bewerken.</a>

en: Please specify drupal internal (relative) paths, one per line. Do not forget to prepend the paths with a '/'.<br>Optionally link priority <em>(0.0 - 1.0)</em> can be added by appending it after a space.<br> Optionally link change frequency <em>(always / hourly / daily / weekly / monthly / yearly / never)</em> can be added by appending it after a space.<br/<br><strong>Examples:</strong><br><em>/ 1.0 daily</em> -> home page with the highest priority and daily change frequency<br><em>/contact</em> -> contact page with the default priority and no change frequency information
nl: Geef Drupal interne (relatieve) paden op, één per regel. Vergeet niet om de paden te beginnen met een '/'.<br>Optioneel kan linkprioriteit <em>(0.0 - 1.0)</em> worden toegevoegd voorafgegaan door een spatie.<br>Optioneel kan link veranderingsfrequentie <em>(always / hourly / daily / weekly / monthly / yearly / never)</em> worden toegevoegd eveneens voorafgegaan door een spatie.<br><br><strong>Voorbeelden: </strong><br><em>/ 1.0 daily</em> -> startpagina met de hoogste prioriteit en dagelijkse wijzigingsfrequentie<br><em>/contact</em> -> contactpagina met de standaardprioriteit en geen wijzigingsfrequentie informatie

en: Simple XML Sitemap settings will be added only to entity forms of entity types enabled here. For all entity types featuring bundles (e.g. <em>node</em>) sitemap settings have to be set on their bundle pages (e.g. <em>page</em>).
nl: Instellingen voor Simple XML Sitemap worden alleen toegevoegd aan entiteitformulieren van entiteitstypen die hier zijn ingeschakeld. Voor alle entiteitstypen met bundels (bijv. <em>node</em>) moeten sitemapinstellingen worden ingesteld op hun bundelpagina's (bijv. <em>pagina</em>).

en: Rebuild queue & generate
nl: Wachtrij opnieuw opbouwen en genereren

en: Add styling and sorting to sitemaps
nl: Voeg styling en sortering toe aan sitemaps

en: If checked, sitemaps will be displayed as tables with sortable entries and thus become much friendlier towards human visitors. Search engines will not care.
nl: Indien aangevinkt, worden sitemaps weergegeven als tabellen met sorteerbare items en worden daardoor veel gebruiksvriendelijker voor menselijke bezoekers. Voor zoekmachines maakt het niet uit.

en: On some hosting providers it is impossible to pass parameters to cron to tell Drupal which URL to bootstrap with. In this case the base URL of sitemap links can be overridden here.<br>Example: <em>@url</em>
nl: Bij sommige hostingproviders is het onmogelijk om parameters door te geven aan cron om Drupal te vertellen met welke URL moet worden opgestart. In dit geval kan de basis-URL van sitemaplinks hier worden overschreven. </br>Voorbeeld: <em>@url</em>

en: The maximum duration <strong>in seconds</strong> the generation task can run during a single cron run or during one batch process iteration.<br>The higher the number, the quicker the generation process, but higher the risk of PHP timeout errors.
nl: De maximale duur in seconden van het genereren tijdens een enkele cron-run of tijdens een batch-iteratie.<br>Hoe hoger het nummer, hoe sneller het generatieproces, maar hoe groter het risico op PHP-timeout fouten.

en: Included in sitemap variants:
nl: Opgenomen in de sitemapvarianten:

en: Regenerate all sitemaps after hitting <em>Save</em>
nl: Regenereer alle sitemaps nadat u op<em>Opslaan</em> hebt geklikt

en: Otherwise the sitemaps will be regenerated during a future cron run.
nl: Anders worden de sitemaps opnieuw gegenereerd tijdens een toekomstige cron-run.

en: Do not index this <em>@bundle</em> entity in variant <em>@variant_label</em>
nl: Indexeer deze <em>@bundle</em>-entiteit niet in variant <em>@variant_label</em>

en: Do not index entities of type <em>@bundle</em> in variant <em>@variant_label</em>
nl: Indexeer geen entiteiten van het type <em>@bundle</em> in variant <em>@variant_label</em>

en: Index this <em>@bundle entity</em> in variant <em>@variant_label</em>
nl: Indexeer deze <em>@bundle-entiteit</em> in variant <em>@variant_label</em>

en: Index entities of type <em>@bundle</em> in variant <em>@variant_label</em>
nl: Indexeer entiteiten van het type <em>@bundle</em> in variant <em>@variant_label</em>

en: The priority this <em>@bundle</em> entity will have in the eyes of search engine bots.
nl: De prioriteit die deze <em> @bundle </em> -entiteit zal hebben voor zoekmachine-bots.

en: The frequency with which this <em>@bundle</em> entity changes. Search engine bots may take this as an indication of how often to index it.
nl: De frequentie waarmee deze <em>@bundle</em> -entiteit verandert. Zoekmachine-bots kunnen dit beschouwen als een indicatie van hoe vaak er moet worden geïndexeerd.

en: Determines if images referenced by this <em>@bundle</em> entity should be included in the sitemap.
nl: Bepaalt of afbeeldingen waarnaar wordt verwezen door deze <em>@bundle</em>-entiteit in de sitemap moeten worden opgenomen.

en: Indexed view displays
nl: Geïndexeerde view weergave

en: Last submitted
nl: Laatst ingediend

en: Submit the sitemap to search engines
nl: De sitemap naar zoekmachines verzenden

en: Prevent per-sitemap variant duplicate links.<br>Unchecking this may help avoiding PHP memory errors on huge sites.
nl: Voorkom dubbele links per variant van de sitemap. </br>Als u dit uitschakelt, kan dit helpen om PHP-geheugenfouten op grote sites te voorkomen.

en: Configure, add content to and generate XML sitemaps.
nl: XML-sitemaps instellen en genereren.

en: General submission settings
nl: Algemene inzendingsinstellingen

en: Variant specific settings
nl: Variantspecifieke instellingen

en: Choose which sitemap variants are to be submitted to which search engines.<br>Variants can be configured <a href="@url">here</a>.
nl: Kies welke sitemapvarianten moeten worden ingediend bij welke zoekmachines.<br>Varianten kunnen <a href="@url">hier</a> worden geconfigureerd.

en: Remove hreflang markup in HTML
nl: Verwijder hreflang-opmaak in HTML

en: Google recommends displaying hreflang definitions either in the HTML markup or in the sitemap, but not in both places.<br>If checked, hreflang definitions created by the language module will be removed from the markup reducing its size.
nl: Google raadt aan om hreflang-definities weer te geven in de HTML-opmaak of in de sitemap, maar niet op beide plaatsen.<br>Indien aangevinkt, zullen hreflang-definities die door de taalmodule zijn gemaakt, uit de markup worden verwijderd, waardoor deze kleiner wordt.

en: Submission settings can be configured <a href="@url">here</a>.
nl: Inzendingsinstellingen kunnen <a href="@url"> hier </a> worden geconfigureerd.

en: This enables/disables sitemap submitting; don't forget to choose variants below.
nl: Dit schakelt het indienen van sitemaps in/uit; vergeet niet onderstaand varianten te kiezen.
