Simple XML sitemap (4.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Display
sr: Приказ

en: ID
sr: ИД

en: Language settings
sr: Подешавање језика

en: Entities
sr: Ентитети
