Simple XML sitemap (4.0.0-rc1) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Images
se: Govat

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet
