Simple XML sitemap (4.0.0) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Priority
af: Prioriteit

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: default
af: verstek

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Types
af: Tipes

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Never
af: Nooit

en: Index
af: Indeks

en: Language settings
af: Taalverstellings
