Simple XML sitemap (4.0.0) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Images
ar: الصور

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Priority
ar: الأولوية

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: default
ar: المبدئي

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Weight
ar: الوزن

en: Types
ar: الأنواع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Views
ar: الرؤى

en: View
ar: عرض

en: Path
ar: المسار

en: Display
ar: العرض

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: ID
ar: المعرف ID

en: Never
ar: أبدا

en: Caption
ar: شرح

en: Index
ar: الفهرس

en: pending
ar: معلق

en: Variants
ar: المتغيرات

en: Language settings
ar: إعدادات اللغات

en: Administrative description
ar: الوصف الإداري

en: Entities
ar: الكيانات
