Simple XML sitemap (4.0.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: View
ga: Féach ar

en: Language settings
ga: Socruithe teanga
