Simple XML sitemap (4.0.0) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo
