Simple XML sitemap (4.0.0) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Images
ro: Imagini

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Priority
ro: Prioritate

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: default
ro: implicit

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Types
ro: Tipuri

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Views
ro: Vizualizări

en: View
ro: Afișează

en: Path
ro: Cale

en: Custom links
ro: Legături particularizate

en: Display
ro: Afișaj

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Never
ro: Niciodată

en: Caption
ro: Legendă

en: Inclusion
ro: Includere

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Language settings
ro: Configurare limbă

en: Administrative description
ro: Descriere administrativă

en: Entities
ro: Entități
