Simple XML sitemap (4.0.0) - en to ur translation catalogue (24 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Images
ur: تصاویر

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Priority
ur: ترجیح

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Types
ur: اقسام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Views
ur: ویوز

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت
