Simple XML sitemap (4.0.1) - en to cy translation catalogue (27 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Images
cy: Delweddau

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: default
cy: rhagosod

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Types
cy: Mathau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Views
cy: Gwelediadau

en: View
cy: Gweld

en: Path
cy: Llwybr

en: Display
cy: Dangos

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Configure
cy: Ffurfweddu

en: Never
cy: Byth

en: Language settings
cy: Gosodiadau iaith
