Simple XML sitemap (4.1.0) - en to gl translation catalogue (42 entries)

en: Title
gl: Título

en: Images
gl: Imaxes

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Priority
gl: Prioridade

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: default
gl: predeterminado

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Types
gl: Tipos

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Custom links
gl: Enlaces personalizados

en: Display
gl: Visualización

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Configure
gl: Configurar

en: Never
gl: Nunca

en: Random
gl: Aleatorio

en: Caption
gl: Lenda

en: Inclusion
gl: Inclusión

en: Excluded
gl: Excluido

en: Index
gl: Índice

en: Sitemap
gl: Mapa do sitio

en: Search engines
gl: Motores de busca

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Language settings
gl: Opcións de idioma

en: Administrative description
gl: Descrición administrativa

en: Entities
gl: Entidades

en: - Not specified -
gl: - Non especificado -

en: There are no @label yet.
gl: Non hai @label aínda.
