Simple XML sitemap (4.1.0) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Images
sv: Bilder

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Priority
sv: Prioritet

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: default
sv: förvald

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Types
sv: Typer

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Views
sv: Vyer

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Display
sv: Visa

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Never
sv: Aldrig

en: Random
sv: Slumpvis

en: Caption
sv: Bildtext

en: Inclusion
sv: Inkludering

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Index
sv: Förteckning

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Variants
sv: Varianter

en: SEO
sv: Sökmotoroptimering

en: Language settings
sv: Språkinställningar

en: Administrative description
sv: Administrativ beskrivning

en: Entities
sv: Objekt

en: - Not specified -
sv: - Ej angivet -

en: Settings for this entity can be overridden here.
sv: Inställningar för denna entitet kan åsidosättas här.

en: Enabled entity types
sv: Aktiverade objekttyper

en: There are no @label yet.
sv: Det finns ingen @label än.

en: The priority this display will have in the eyes of search engine bots.
sv: Den prioritet som denna visning kommer att ha i sökmotorerna.

en: The priority this <em>@bundle</em> entity will have in the eyes of search engine bots.
sv: Den prioritet som denna <em>@bundle</em> entitet kommer att ha i sökmotorerna.

en: IndexNow notification enabled
sv: IndexNow-meddelande aktiverat

en: IndexNow notification disabled
sv: IndexNow-meddelande avstängt

en: Index entity on save
sv: Indexera entitet vid lagring
