Simple XML sitemap (4.1.1) - en to hi translation catalogue (35 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Images
hi: चित्र

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Priority
hi: प्राथमिकता

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: default
hi: तयशुदा

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Weight
hi: मान

en: Types
hi: प्रकार

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Views
hi: द्रश्य

en: View
hi: देखें

en: Path
hi: मार्ग

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: ID
hi: आईडी

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Index
hi: अनुक्रमणिका

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: SEO
hi: खोज इंजन अनुकूलन

en: Language settings
hi: भाषा सेटिंग

en: There are no @label yet.
hi: अभी तक कोई @label नहीं हैं।
