Simple XML sitemap (4.1.1) - en to it translation catalogue (48 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Images
it: Immagini

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: Priority
it: Priorità

en: Yes
it: Sì

en: Edit
it: Modifica

en: default
it: predefinito

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Weight
it: Peso

en: Types
it: Tipi

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Views
it: Viste

en: View
it: Visualizza

en: Path
it: Percorso

en: Display
it: Visualizzazione

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Configure
it: Configura

en: Never
it: Mai

en: Submission URL
it: URL di invio

en: Random
it: Casuale

en: Caption
it: Didascalia

en: Inclusion
it: Inclusione

en: Excluded
it: Escluso

en: Base URL
it: URL base

en: Index
it: Indice

en: Search engines
it: Motori di ricerca

en: pending
it: in attesa

en: Entity type
it: Tipo di entità

en: Variants
it: Varianti

en: Language settings
it: Impostazioni lingua

en: Last modification date
it: Data dell'ultima modifica

en: Administrative description
it: Descrizione per l'amministratore

en: Change frequency
it: Cambia frequenza

en: Sitemap file
it: File della sitemap

en: Sitemap URL
it: URL della sitemap

en: Entities
it: Entità

en: Default base URL
it: URL di base predefinito

en: Translation set
it: Insieme di traduzione

en: There are no @label yet.
it: Non ci sono ancora @label.
