Simple XML sitemap (4.1.1) - en to km translation catalogue (28 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Images
km: រូបភាព

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: default
km: លំនាំដើម

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Never
km: កុំ

en: Index
km: លិបិក្រម

en: Language settings
km: ការ​កំណត់​ភាសា
