Simple XML sitemap (4.1.1) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Images
nn: Bilete

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: default
nn: standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Never
nn: Aldri

en: Random
nn: Vilkårleg

en: Index
nn: Indeks

en: Language settings
nn: Språkinnstillingar
