Simple XML sitemap (4.1.2) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Images
gu: છબીઓ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: disabled
gu: નિષ્ક્રીય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: default
gu: મૂળભૂત

en: Weight
gu: તરલતા

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Path
gu: પાથ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: never
gu: ક્યારેય નહિ

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Never
gu: કદી નહી

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
