Simple XML sitemap (4.1.2) - en to ku translation catalogue (30 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: default
ku: بنەڕەتی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: never
ku: هیچ کات

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Random
ku: هەرەمەکی

en: Index
ku: نوانە

en: Language settings
ku: سازکارییەکانی زمان
