Simple XML sitemap (4.1.2) - en to pl translation catalogue (61 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Images
pl: Obrazki

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: disabled
pl: wyłączone

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Priority
pl: Priorytet

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: default
pl: domyślny

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Types
pl: Typy

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Custom links
pl: Własne odnośniki

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: never
pl: nigdy

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Never
pl: Nigdy

en: Submission URL
pl: Adres URL dostarczania

en: Random
pl: Losowo

en: Search engine
pl: Wyszukiwarka

en: Caption
pl: Podpis

en: Inclusion
pl: Dołączenie

en: Excluded
pl: Wykluczone

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Index
pl: Indeks

en: Sitemap
pl: Mapa witryny

en: Search engines
pl: Wyszukiwarki

en: pending
pl: oczekiwanie

en: daily
pl: dziennie

en: weekly
pl: tygodniowo

en: Entity type
pl: Typ encji

en: yearly
pl: co roku

en: monthly
pl: miesięcznie

en: Variants
pl: Warianty

en: Language settings
pl: Ustawienia językowe

en: Last modification date
pl: Data ostatniej modyfikacji

en: Administrative description
pl: Opis administracyjny

en: Change frequency
pl: Częstotliwość zmian

en: Sitemap file
pl: Plik mapy witryny

en: Number of sitemaps in this index
pl: Ilość map witryny w tym indeksie

en: Sitemap URL
pl: URL mapy witryny

en: Number of URLs in this sitemap
pl: Ilość URl w tej mapie witryny

en: URL location
pl: lokacja URL

en: Entities
pl: Encje

en: Default base URL
pl: Domyślny URL bazowy

en: Translation set
pl: Zestaw tłumaczeń

en: - Not specified -
pl: - Nie określono -

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.
