Simple XML sitemap (4.1.2) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Images
si: රූප

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Type
si: වර්ගය

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Description
si: විස්තරය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Types
si: වර්ග

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Index
si: පටුන
