Simple XML sitemap (4.1.3) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: default
kk: әдепкі

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Types
kk: Типтар

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: never
kk: ешқашан

en: Configure
kk: Баптау

en: Never
kk: Ешқашан

en: Language settings
kk: Тіл теңшелімдері
