Simple XML sitemap (4.1.3) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Types
ne: प्रकार

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: ID
ne: परिचय

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Index
ne: सूची
