Simple XML sitemap (4.1.4) - en to cs translation catalogue (52 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Images
cs: Obrázky

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: disabled
cs: vypnuto

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Priority
cs: Priorita

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: default
cs: výchozí

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Types
cs: Typy

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Custom links
cs: Vlastní odkazy

en: Display
cs: Zobrazit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: never
cs: nikdy

en: Configure
cs: Nastavení

en: Never
cs: Nikdy

en: Random
cs: Náhodný

en: Caption
cs: Popisek

en: Inclusion
cs: Zahrnutí

en: Excluded
cs: Vyloučit

en: Index
cs: Rejstřík

en: pending
cs: čekající

en: daily
cs: denně

en: weekly
cs: týdně

en: Entity type
cs: Typ entity

en: yearly
cs: ročně

en: monthly
cs: měsíčně

en: Variants
cs: Varianty

en: always
cs: vždy

en: Language settings
cs: Nastavení jazyka

en: Last modification date
cs: Datum poslední změny

en: Administrative description
cs: Administrativní popis

en: Change frequency
cs: Četnost změn

en: Sitemap file
cs: Soubor mapy webu

en: Number of sitemaps in this index
cs: Počet map webu v tomto indexu

en: Sitemap URL
cs: URL mapy webu

en: Entities
cs: Entity

en: Default base URL
cs: Výchozí základní URL
