Simple XML sitemap (4.1.4) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Images
eo: Bildoj

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: default
eo: defaŭlto

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Types
eo: Tipoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: never
eo: neniam

en: ID
eo: Identigilo

en: Configure
eo: Agordu

en: Never
eo: Neniam

en: Google
eo: Guglo

en: Index
eo: Indekso

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Language settings
eo: Lingvaj agordoj
