Simple XML sitemap (4.1.4) - en to eu translation catalogue (43 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Images
eu: Irudiak

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: default
eu: lehenetsia

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Types
eu: Motak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Views
eu: Bistak

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Display
eu: Bistaratu

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: never
eu: inoiz ez

en: ID
eu: IDa

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Excluded
eu: Baztertua

en: Index
eu: Aurkibidea

en: Sitemap
eu: Gunearen mapa

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Variants
eu: Aldaerak

en: Language settings
eu: Hizkuntza ezarpenak

en: Change frequency
eu: Aldatu frekuentzia

en: Sitemap file
eu: Sitemap fitxategia

en: Sitemap URL
eu: Sitemap-aren URL-a

en: URL location
eu: URL kokapena

en: Default base URL
eu: URL base lehenetsia
