Simple XML sitemap (4.1.4) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Index
lo: ສາລະບານຂໍ້ມູນ
