Simple XML sitemap (4.1.4) - en to ml translation catalogue (25 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: default
ml: സ്വതവേ

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Types
ml: തരങ്ങൾ

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Path
ml: വഴി

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: never
ml: ഒരിക്കലുമില്ല

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍
