Simple XML sitemap (4.1.4) - en to te translation catalogue (27 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: disabled
te: అచేతనం

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: default
te: అప్రమేయం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Types
te: రకాలు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Display
te: చూపు

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Language settings
te: భాషా అమరికలు
