Simple XML sitemap (4.1.5) - en to fi translation catalogue (57 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Images
fi: Kuvat

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: disabled
fi: ei käytössä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: default
fi: oletus

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Types
fi: Tyypit

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Views
fi: Näkymät

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Custom links
fi: Mukautetut linkit

en: Display
fi: Näyttö

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: never
fi: ei koskaan

en: Configure
fi: Määrittele

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Random
fi: Satunnainen

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Inclusion
fi: Sisällytys

en: Excluded
fi: Ei sisällytetty

en: Index
fi: Indeksi

en: Sitemap
fi: Sivukartta

en: pending
fi: odottava

en: daily
fi: päivittäin

en: weekly
fi: viikoittain

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: yearly
fi: vuosittain

en: monthly
fi: kuukausittain

en: Variants
fi: Muunnokset

en: always
fi: aina

en: Language settings
fi: Kieliasetukset

en: Last modification date
fi: Viimeisin muokkauspäivämäärä

en: Administrative description
fi: Ylläpidollinen kuvaus

en: Change frequency
fi: Vaihtuvuustiheys

en: Sitemap file
fi: Sivukarttatiedosto

en: Number of sitemaps in this index
fi: Tässä indeksissä olevien sivukarttojen määrä.

en: Sitemap URL
fi: Sivukartan osoite

en: Number of URLs in this sitemap
fi: Linkkejä tässä sivukartassa

en: URL location
fi: Verkko-osoitteen sijainti

en: Entities
fi: Entiteetit

en: Default base URL
fi: Oletus perusosoite

en: Translation set
fi: Käännössarja
