Simple XML sitemap (4.1.6) - en to bo translation catalogue (38 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Images
bo: པར་རིས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: default
bo: སོར་འཇོག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Types
bo: རིགས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Index
bo: དཀར་ཆག

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Variants
bo: བྱེ་བྲག

en: Language settings
bo: སྐད་རིགས་སྒྲིག་འགོད

en: Administrative description
bo: དོ་དམ་གྱི་གསལ་བཤད
