Simple XML sitemap (4.1.6) - en to br translation catalogue (12 entries)

en: Title
br: Titl

en: Images
br: Skeudennoù

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Types
br: Doareoù

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Index
br: Meneger

en: Language settings
br: Arventennoù yezh
