Simple XML sitemap (4.1.6) - en to oc translation catalogue (49 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Images
oc: Imatges

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: disabled
oc: desactivat

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Priority
oc: Prioritat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: default
oc: defaut

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Types
oc: Tipes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: Custom links
oc: Ligams personalizats

en: Display
oc: Afichatge

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: never
oc: pas jamai

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Configure
oc: Configurar

en: Never
oc: Pas jamai

en: Random
oc: A l'azard

en: Excluded
oc: Exclús

en: Index
oc: Indèx

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Variants
oc: Variantas

en: Language settings
oc: Paramètres lingüistics

en: Last modification date
oc: Data de la darrièra modificacion

en: Administrative description
oc: Descripcion per l'administracion

en: Change frequency
oc: Cambiar la fréquence

en: Sitemap file
oc: Fichièr de la mapa del site.

en: Number of sitemaps in this index
oc: Nombre de mapas del site dins aqueste indèx

en: Sitemap URL
oc: URL de la mapa del site

en: Number of URLs in this sitemap
oc: Nombre d'URL dins aquesta mapa del site

en: URL location
oc: Emplaçament de l'URL

en: Entities
oc: Entitats

en: Default base URL
oc: URL de basa per defaut

en: Translation set
oc: Jòc de traduccion
