Simple XML sitemap (4.1.6) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Images
sk: Obrázky

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: disabled
sk: vypnuté

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Priority
sk: Priorita

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: default
sk: predvolené

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Types
sk: Typy

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Display
sk: Zobraziť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: never
sk: nikdy

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Never
sk: Nikdy

en: Submission URL
sk: URL adresa pre odoslanie

en: Random
sk: Náhodný

en: Caption
sk: Popis

en: Base URL
sk: Základná URL

en: Sitemap
sk: Mapa stránky

en: Search engines
sk: Vyhľadávače

en: daily
sk: denne

en: weekly
sk: týždenne

en: Entity type
sk: Typ entity

en: yearly
sk: ročne

en: monthly
sk: mesačne

en: always
sk: vždy

en: Language settings
sk: Jazykové nastavenia

en: Administrative description
sk: Popis pre administráciu

en: Entities
sk: Entity

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.
