Simple XML sitemap (4.1.6) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: default
sq: e prezgjedhur

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Types
sq: Llojet

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: never
sq: asnjëherë

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Language settings
sq: Rregullimet e stemës
